Naspäť

Najvýhodnejšia úverová ponuka od sprostredkovateľa

Nie je jednoduché vyznať sa v množstve spoločností ponúkajúcich sprostredkovanie hypoték a iných úverov. Vybrať si serióznu spoločnosť a nedať sa oklamať marketingovými nástrojmi je skoro nemožné.


Prácou sprostredkovateľa je oboznámiť klienta s možnosťami financovania, spresniť jednotlivé bankové produkty a prezentovať jednotlivé výhody či nevýhody v konkrétnych bankách. Klient si potom zvolí, v ktorej banke by chcel riešiť hypotéku.

Ľudia sa často dajú nalákať najnižšou úrokovou sadzbou. Úrokovú sadzbu a ostatné podmienky čerpania úveru však banka vie klientovi záväzne oznámiť, až keď posúdi žiadosť. Dovtedy sú ponuky len informatívne.

Aj po schválení úverových podmienok má klient stále na výber, a ak by mu podmienky banky nevyhovovali, jednoducho úverové zmluvy nepodpíše a úver sa zruší. A stále je tu možnosť vybrať si inú banku, kde bude o daný úver žiadať. Profesionál nebude sľubovať. Povie vám všetky potrebné informácie a bude sa snažiť, aby vaše očakávania boli splnené k vašej maximálnej spokojnosti.

 

© 2019 RENOMIA HYPOHOUSE s.r.o.